Šviežia

Juodųjų serbentų milteliai, 100g

4,60 €

Plačiau

Informacija

 Juodieji serbentaiturtingos savo chemine sudėtimi uogos, kuriose gausu kasdienei mitybai reikalingų vitaminų (C ir E) ir mineralinių medžiagų (kalio, geležies, fosforo) ir kt. Šiose uogose yra skaidulinių medžiagų, natralių cukrų ( daugiausia gliukozės ir fruktozės).

 Milteliai pagaminti iš juodųjų serbentų uogų, džiovintų žemoje (42-45°C) temperatūroje – taip maksimaliai išsaugomos maistinės medžiagos ir ryški spalva.

 Produktas su natūraliais cukrais, tinka veganams, be dažiklių, be pridėtinių sintetinių kvapų.

 10g MILTELIŲ (POWDER) – 100g ŽALIAVOS (RAW PRODUCT).

Naudodami šiuos miltelius praturtinsite savo mitybą natūraliais, geriau įsisavinamais vitaminais, mineralais, fermentais ir antioksidantais.  Tai puikus energijos šaltinis ir subalansuotos mitybos dalis.

 Miltelių maistinei vertei išsaugoti, ruošiant patiekalus, jų temperatūra neturėtų būti aukštesnė nei 60 °C.

 1-2 arbatinius šaukštelius juodųjų serbentų miltelių berkite į kokteilius, košes, arbatas, konditerinius gaminius ir į visus kitus jūsų beribės fantazijos patiekalus.smile.png

Reviews

Reviews

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Juodųjų serbentų milteliai, 100g

Juodųjų serbentų milteliai, 100g

Juodieji serbentai turtingos savo chemine sudėtimi uogos, kuriose gausu kasdienei mitybai reikalingų vitaminų (C ir E) ir mineralinių medžiagų (kalio, geležies, fosforo) ir kt. Šiose uogose yra skaidulinių medžiagų, natūralių cukrų ( daugiausia gliukozės ir fruktozės). 

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: